Her kommer en oversikt over alle uavviklede fremskutt/utsatt-kamper. Har kampen fått dato, er skiva opptatt.
Når dere leter etter en ledig bane, husk også å ta hensyn til ordinære spilledager som følger terminlista.
Oversikten er som følger:
Mandag:
Østfold 400 A
Østfold 400 C
Tirsdag:
Østfold 400 D
Østfold 200 A
Østfold 200 C
Onsdag:
Østfold 400 B
Østfold 400 E
Østfold 200 B
Torsdag:
Østfold 400 F
Østfold 200 D
Søndag:
Online treningsliga
Østfold
Week |
Division |
Date |
Home |
Away |
At |
Notes |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
| |||||||
400 A | 06.05.24 | The Playerz | City DT | Queens 2etg V | Utsatt | ||
400 C | 30.04.24 | Askim Dartsenter | Fredrikshald 2 | Askim G3 H | Utsatt | ||
200 A | 30.04.24 | Corner Bulls | Game Over | Askim G3 V | Utsatt | ||
2
| |||||||
3
| |||||||
400 B | 08.05.24 | Orker Ikke | Plankebyen | Odins Kro 1 | Utsatt | Plankebyen | |
400 E | 24.04.24 | The Outsiders | Oreklokker | Queens 2etg V | Utsatt | Oreklokker | |
4
| |||||||
400 B | 06.05.24 | Happy Boys | Orker Ikke | Neptune Pub 1 | Utsatt | Orker Ikke | |
200 A | 07.05.24 | Vikings 1 | Askim Dartsenter 2 | Olavs Pub Sarp 3 | Utsatt | Vikings 1 | |
200 D | 20.04.24 | Frhald Prinsessene | Corner Stones | Absolute Bar G3 1 | Utsatt | ||
5
| |||||||
400 C | 08.05.24 | Kroa Flyers | Askim Dartsenter | Odins Kro 2 | Utsatt | Askim Dartsenter | |
6
| |||||||
7
| |||||||
200 C | 30.04.24 | Stallens Vallaker | Odins Dream Team | Stallen G3H | Utsatt | Odins Dream Team | |
8
| |||||||
9
| |||||||
400 A | 29.04.24 | City DT | Kaos Elite | Askim G3 H | Utsatt | City DT | |
400 B | 24.04.24 | Orker Ikke | Team Absolute | Olsen Pub G3 Vegg | Utsatt | Team Absolute | |
400 D | 07.05.24 | Spiritus Of Darts | City Bullerinas | Neptune Pub 3 | Utsatt | City Bullerinas | |
10
| |||||||
400 B | 08.05.24 | Plankebyen | Orker Ikke | Odins Kro 1 | Utsatt | Orker Ikke | |
200 A | 30.04.24 | Vikings 2 | Vikings 1 | Olavs Pub Sarp 1 | Utsatt | Vikings 1 | |
200 B | 07.05.24 | Corner Bulldogs | Nautilus Glade Mix | Askim G3 H | Utsatt | Nautilus Glade Mix | |
200 C | 07.05.24 | Xfactor | Stallens Vallaker | Neptune Pub 1 | Utsatt | Stallens Vallaker | |
11
| |||||||
400 A | City DT | Stallens Brunstige | Askim G3 H | Utsatt | Stallens Brunstige | ||
400 F | 22.04.24 | ZBulls Godis | Bare Alvor | Queens 2etg H | Utsatt | ZBulls Godis | |
200 A | 19.04.24 | Bare Oresus | Ore Dream Team | Ore Kro G3 3 | Utsatt | Ore Dream Team | |
12
| |||||||
400 B | 08.05.24 | ZBulls 4 | Hot Shot | Queens 2etg H | Utsatt | ZBulls 4 | |
400 D | 22.04.24 | City Bullerinas | Disney Boys | Askim G3 V | Utsatt | Disney Boys | |
400 F | 30.04.24 | Bare Alvor | Ore Disney | Absolute Bar G3 3 | Utsatt | Ore Disney | |
400 F | The Muppets | ZBulls Godis | Neptune Pub 1 | Utsatt | ZBulls Godis | ||
13
| |||||||
200 B | 30.04.24 | Nautilus Glade Mix | Trippel11 Babes | Neptune Pub 1 | Fremskyndet | ||
14
| |||||||
400 E | 24.04.24 | ZBulls 2 | The Underdogs | Queens 2etg H | Fremskyndet | ||
200 B | 14.05.24 | Trippel11 Babes | Fru Meyer Og Gutta | Olsen Pub G3 Vegg | Fremskyndet | ||
200 D | 20.04.24 | Frhald Prinsessene | Corner Stones | Absolute Bar G3 1 | Fremskyndet | ||
15
| |||||||